Finale, Bikini Bölgesi ve Koltukaltı BeyazlatıcısıKoltuk altı ve bikini bölgesinin siyahlaşması ya da kararması bir çok kişinin, özellikle de bayanların önemli bir sorunudur. Peki neden özellikle koltukaltı ve bikini bölgeleri siyahlaşır , kararır ve de bu bölgelerdeki koyulaklar nasıl giderilir? Bu kısmı yetkili olanlara bırakıp açıklamalarını olduğu gibi aktaralım:

"Koltuk altı ve bikini bölgesi koyulaşması çok yaygın bir problemdir. Ağda, epilasyon ve traş gibi yöntemlerle temizliği yapılan koltuk altı ve bikini bölgesindeki deride zamanla koyulaşma meydana gelmektedir. Özellikle yaz aylarıyla birlikte kısa kol ve bikini giyme oranı arttığından bu sorun görsel bir rahatsızlık ortaya koymaktadır.

Finale Whitening Krem, doğal bitki ekstreleri ile ciltteki ölü hücrelerin temizlenmesine ve vücuttaki koyu renkli bölgelerin renginin açılmasına yardımcı olur. Kendinize olan güveninizi artırır.


Sağlık bakalığından onaylı Finale Beyazlatıcı Krem,Yüksek kaliteli bitkisel bileşenler ve vitaminlerle özenle formüle edilmiştir. Anti oksidan etkinliği ile oksidatif hasarı önleyerek cilt renginin tonlanması ve renginin açılmasına yardımcı olur. Squalene ve Allontoin nem kaybını önlemek, daha pürüzsüz ve esnek bir cilde kavuşmanız için formüle eklenmiştir. Finale Whitening Cream Nano molekül yapısıyla cildinize daha iyi nüfuz eder uzun süre etkisini gösterir. Cildi tahriş etmediği için uzun süreli kullanım için uygundur.
"

Koltuk altı beyazlatıcı, bikini bölgesi beyazlatıcı! İşte ikisini de bir arada bulabileceğiniz doğal ve onaylı bir krem.

Ayrıca bu krem sadece koltukaltı ve bikini bölgesi için vücudunuzdaki tüm koyu bölgeleri de normal rengine kavuşturuyor.

Kararma direseğinizde mi ya da dizkapağınız da mı? Yine kremi buralara uygulayarak istediginiz sonuca kolayca ve güvenle ulaşabilirsiniz.

Beyazlatıcı Kremin Yetkili Sitesi ve Detayları:
>Finale Beyazlatıcı Krem
Türkiye Distribitörü ve Satıcısı:
>Bilge Sağlık

8 Yorum:

Serap dedi ki...

arkadaşım bu beyazlatıcı kremden 2 tane almış memnun kaldığını söyledi ben de denemeyi düşünüyorum

Adsız dedi ki...

ya bunu nerden alabılırız nerde satılıyor

Adsız dedi ki...

eczanelerde veya başka dükkanlarda bulabilir miyiz?

Blogumdan.com dedi ki...

Bulunduğunuz bölgeye göre değişmekte. Bazı illerde satış noktalar var ancak siz ürünün resmi sitesinden de alışveriş yapabilirsiniz.

www.bilgesaglik.com

Adsız dedi ki...

ben yeni getırtıyorum umarım faydasını gorurum

Adsız dedi ki...

yurt disindan sipaish yapa bilirmiyiz?

Adsız dedi ki...

peki fiyat küpürü nedir bilen var mı acaba?

Blogumdan.com dedi ki...

Fiyat küpürü ve diğer detay bilgiler ürünün resmi sitesinde mevcut oradan daha net bilgiler öğrenebilirsiniz... Yurtdışı siparişi ise sanırım yok.