Fish Kredi Kartı Reklam Müziği (Akbank+Boyner)

Akbank - Boyner ortak yapımı "Fish" kredi kartının reklam filmi çok keyifli ve romantik olmuş. Bu hoşluğun yaratılmasında müziğin katkısı da bir o kadar çok. İnternette bir çok kişinin aradığı bu nostaljik şarkı, bir klasik olan "Over The Rainbow".

"Oz Büyücüsü" filminin müziği olan ve Judy Garland tarafından seslendirilen ‘Over the Rainbow’, Amerikan Film Enstitüsü'nün (AFI) 2004 yılında, oyuncu, film yapımcısı, eleştirmen ve yazarlardan oluşan 1500 üyesinin katıldığı oylama ile tüm zamanların en iyi film müziği seçilmiş.Şarkı bugüne dek bir çok farklı sanatçı tarafından defalarca yorumlanmış.

Akbank reklamındaki versiyon ise Israel Kamakawiwo'ole'nin 1993 tarihli "Facing Future" albümünde yer alan ve "What a Wonderful World" ile birlikte yorumlanmış hali.

İşte Fish Kredi Kartı Reklam Müziği ve Klibi
2. Klip:


9 Yorum:

Bengü dedi ki...

Akbank biliyor bu işi. Mükemmel bir reklam.

Adsız dedi ki...

fish kredi karti reklaminin muzigi cok guzel. Akbank ve boyner in ortak kredi kartlari. Boynerler onceden advantage i cikarmislardi. Galiba pazardan uzak kalmak istemediler.

ferhat dedi ki...

bu şarkı aynı zamanda '' meet joe black '' filminin de soundtrack'i. Paylaşım için sağol bu şarkıyı arıyordum reklam filmi çıktığı günden bu yana teşekkürler....

Emre dedi ki...

müzik müthiş gerçekten.. bilgi için teşekkür ederim...

Adsız dedi ki...

reklamıda çok guzel

Adsız dedi ki...

sagollllll
cok buyuk tessekurrrrrrrr!!!!
onu arıyordum))))))))))
Garland Judy "Over The Rainbow"

Adsız dedi ki...

aynı zamanda ilk 5o öpücük filmininde soundtrack i

Adsız dedi ki...

Way Be Allah Ne İnsanlar Yaratıyor , Böyle İnsanda Böyle Ses ;)Mükemmel ...

Kürşad dedi ki...

Boyner varsa bu işin arkasında bu iş olur arkadaşlar. Bakınız advantage ;)