Evde İş İmkanı..! Oriflame Mi Avon Mu?

“Kısa zamanda para kazanmak istiyorum” diyorsanız bu konu tam size göre. Malum, ülkemizde geçim sıkıntısı yaşamayan nerdeyse yok gibi. Kazanan ya çok kazanıyor ya da hiç kazanamıyor. Her ne kadar enflasyon değerleri iyi gözükse de cebinizdeki paranın satın alma gücü çok çok az.

Bu tavsiyem özellikle ev hanımlarına yönelik para kazanma yolu olacak. Yani ev hanımı iseniz ve iş yapıp para kazanmak istiyorsanız biraz yenilikçi, cesaretli ve de girişimci oldugunuz takdirde siz de ayda milyarlar kazanabilrsiniz.
Bahsedeceğim şirketler doğrudan satış sistemi ile çalışmakta ve eğer çevreniz genişse emin olun ayda 1.000$ ‘ın üstünde kazançlar elde edebilirsiniz. Konu ile ilgili 2 şirket ismi vereceğim ve eminim ki ikisini de duydunuz. Bunlardan biri AVON ve diğeri ise ORİFLAME kozmetik.

Bu şirketler kozmetik üzerine ülkemizde satış yapan en belirgin ve en yaygın ağa sahip şirketler. Aslında AMWAY ‘de var ancak o çok pahalı olduğu için kafa karıştırmak istemiyorum.

Avon Mu Oriflame Mi ?
Bu sorunun cevabını siz belirlemelisiniz ancak benim kişisel tercihim Oriflame ‘den yana. Çünkü hemen hemen herkeste Avon ürünleri var bu nedenle pazar çok küçük. Yani demek istediğim ülkemizde her 5 kadından biri Avon satış temsilcisi. Hal böyleyken sizin o pazara girip satış yapmanız çok zor olacaktır.

İşte sır burada çözülüyor. Size tavsiyem; daha geniş pazar imkânınız olacağı için Oriflame 'i tercih etmeniz olacaktır. Şahsen bir tanıdığım Oriflame güzellik danışmanı olduktan sonra, 2. ayda tam 1.850 YTL para kazandı. İşte fırsatları değerlendirmek, girişimci olmak, yenilikçi olmak budur. Neden Oriflame ‘i tercih etti derseniz, yukarıdaki saydığım sebepleri göz önünde bulundurdu ve Oriflame ile daha çok kitleye ulaşacağını anladığı için sisteme üye oldu ve 2 ayın sonunda bir öğretmen maaşının neredeyse 2 katını aldı.

Ayrıca Oriflame Üyelik sistemini ve Avon Üyelik sistemini değerlendirecek olursak, Oriflame kayıt prosedürleri daha kolay diyebiliriz. Sadece kimlik bilgilerinizi veriyorsunuz o kadar. Faks, imza, evrak… uğraşmıyorsunuz. Ayrıca Oriflame ‘in şöyle bir avantajı daha var; çabuk kademe atlayabiliyor ve de her ay sipariş vermek zorunda kalmadan, alt üyelerinizin siparişleri ile yüklü paralar kazanabiliyorsunuz.

Eğer sermayeniz yoksa günümüzde para kazanmak zor olabilir. Ancak Oriflame, Avon, Amway gibi sistemlerde sıfır sermaye ile büyük paralar kazanabilirsiniz.

Tavsiyem en azından deneyin. Kaybedeceğiniz pek de bir şey yok.

8 Yorum:

fatoş dedi ki...

Hem avon hem oriflame üyesi olarak ikisininde çok benzer oldugunu söyleyebilirim. Ancak avon sosyal ortam olarak eglenceli, Oriflame ise kazancı daha yüksek olan bir firma.

Adsız dedi ki...

Avon a üyeyim ancak pek birşey kazandıgım söylenemez. oriflame i deneyeceğim.

Blogumdan dedi ki...

Merhaba @İsimsiz;

Denemenizi tavsiye ederim. Galiba bu ay Oriflame 'de kayıt ücreti almıyorlar. Derim ki girişimci olmakta fayda var.

Adsız dedi ki...

amway denemek istiyorum ama nasıl ulaşacagım avon kazançlı çevre lazım

Blogumdan dedi ki...

Merhaba @İsmisiz;
Amway Türkiye sitesini ziyaret edin ve orada gerekli formu doldurun. Muhakkak geri dönecekler ve size en yakın Serbest Girişimci (Amway satan kişi) ile irtibata geçireceklerdir.


Kayıt Formu İçin Aşağıdaki Linke Gidebilirsiniz:
http://www.amway.com.tr/visitor_contact_form

Zerrin dedi ki...

Eğer satabilirseniz amway i deneyin arkadalar. Kazancı çok. Tam bayanlara göre.

Adsız dedi ki...

oriflame satıcılığı yapıyorum...
ama avon daha cazip geliyor sanki,malların daha iyi olduğunu düşünüyorum..
tabi ki oriflame' ın getirileri daha fazla..

Adsız dedi ki...

Ben de oriflame satıyorum. Avonun pek çok ürününü kullandım ve hiçbirinden memnun kalmadım. Bu yüzden oriflameyi tercih ettim.Avon zaten çok fazla kimyasal içeren bir marka.Ancak avonun hediyeleri daha fazla.İnsanlar bu yüzden avona daha çok yöneliyor sanki.